Bilge Eğitim Kurumları

05 Kasım 2009 tarihinde Kadıköy’de kuruldu. Öğrencilerini hazırlamış olduğu İlk SMMM Staja Giriş ve Yeterlilik sınavında olağanüstü başarı sergiledi. İlk SMMM Staja Giriş sınavında 109 öğrencisinin 84’ü sınavı kazanırken, yine ilk SMMM Yeterlilik sınavında 41 öğrencisinden 19’u ilk girişte 7/7 yaparak ruhsat almaya hak kazandı. Bu başarılar yıllar içerisinde artarak devam etti ve İstanbul Anadolu yakasında faaliyete başlayan BİLGE Eğitim Kurumları gelen yoğun talepler doğrultusunda 2011 yılında Mecidiyeköy şubesini, 2015 yılında da Gebze şubesini açtı.

2011 yılında SMMM sınavlarının yanı sıra SPK bağımsız denetim lisanslama sınavına yönelik eğitimlere de başlayan BİLGE eğitim kurumları bu alanda da kısa süre içerisinde ülkemizin en iyi kurumu haline geldi ve yüzlerce öğrencisinin SPK bağımsız denetim lisansına sahip olmasına katkı sağladı. 2013 yılında SPK bağımsız denetim lisanslama sınavı Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu’na (KGK) devredilmiştir.

BİLGE Eğitim Kadıköy, Mecidiyeköy ve Gebze şubelerinde faaliyetlerine devam etmektedir. SMMM Staja Giriş ve Yeterlilik, SPK Lisanslama ve KGK Bağımsız denetim sınavlarına yönelik gerek hazırlamış olduğu yayınların gerekse de sunmuş olduğu eğitimlerin kalitesi ile ülkemizin en iyi ve lider kurumu olmanın haklı gururunu siz değerli paydaşlarıyla yaşamaya devam etmektedir.

bilge-hakkimizda

Bilge Eğitim Kurumları Türkiye’de Sadece SMMM ve KGK Eğitimi veren Tek ve En İyi Eğitim Kurumudur.

Vizyonumuz

BİLGE Eğitim Kurumları diğer eğitim kurumları içerisinde örnek ve lider kurum olmak, Profesyonel, dinamik öğretim ve yönetim kadrosu ile en iyi olmak amacıyla sizlere üstün hizmet sunmayı hedef belirlemiştir. BİLGE Eğitim Kurumları öğrencileriyle sadece eğitim paydasında birliktelik kurmayıp kariyer planlamasında gerek yol gösterici olarak gerekse de işe yerleştirerek öğrencileriyle sürekli birliktelik ve destek anlayışını temel prensip olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

BİLGE Eğitim Kurumları eğitim-öğretim programları, deneyimli akademik kadrosu ve sağlamış olduğu güvenilir ortamı sayesinde;Ailesine, ülkesine ve içinde yaşadığı dünyaya saygı duyan ve faydalı olan,Kültürler arası deneyimlere açık olan ve kültürel farklılıklara saygı duyan, Sürekli öğrenen, öğrendiklerini günlük yaşamla ilişkilendiren ve öğrendikçe gelişen, Öz güveni yüksek olan ve bu kapsamda hem kendisine, hem de başkalarına güven duyan, Sorumluklarını bilen ve bunları yerine getiren, Sınavlarda üst düzeyde başarılı olan, bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Kayıt Olmadan Derslere Katılma İmkanı Sunan
Tek Eğitim Kurumuyuzve bununla Gurur duyuyoruz.
nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilge Eğitim Kurumları olarak size daha iyi bir eğitim vermek amacıyla yandaki detaylı bilgi formunu doldurmanızı rica ederiz. Eğitim Danışmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

  • - Şube Seçiniz -
  • Kadıköy Bilge Eğitim Kurumları
Kadıköy Bilge Eğitim Kurumları
Mecidiyeköy Bilge Eğitim Kurumları
Gebze Bilge Eğitim Kurumları
  • Hacı Halil Mah. Çeşme Cad. No:33 Suathan İş Hanı Kat:4 D:9 GEBZE

  • 0262 641 9444

Gaziosmanpaşa Bilge Eğitim Kurumları
  • Hacı Halil Mah. Çeşme Cad. No:33 Suathan İş Hanı Kat:4 D:9 GEBZE

  • 0212 615 7922

Sakarya Bilge Eğitim Kurumları
  • Bahçelievler Mah. 9.Cadde Mali Müşavirler Sokağı No:4 Serdivan / SAKARYA

  • 0264 281 8200

Uzaktan Eğitim Merkezi