Uzaktan EğitimBilge Eğitim Kurumları Güvencesi ile;

BUZEM BİLGE Eğitim Kurumları’nın Uzak Eğitim Merkezinin adıdır. BUZEM BİLGE Eğitim Kurumları’nın SMMM’de yakaladığı başarıyı Uzaktan Eğitim (Online ve Video Eğitim )’de yakalamayı hedefleyen kurumun en dinamik markasıdır.

BUZEM’ de BİLGE Eğitim Kurumlarına ait kitapları ve online & video eğitim paketlerini satın alabilir. Eğitiminize Uzaktan Eğitim Merkezimizde devam edebilirsiniz.

Ücretsiz derslerden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

  • - Eğitim Programını Seçiniz -
  • SMMM Staja Giriş
  • SMMM Yeterlilik
  • KGK Bağımsız Denetçililk

Uzaktan Eğitim Paketleri

SMMM Staja Giriş Uzaktan Eğitim Paketi

Canlı Ders Takibi + Video Kayıt Ders Takibi –  500 TL

SMMM Yeterlilik Uzaktan Eğitim Paketi

Canlı Ders Takibi + Video Kayıt Ders Takibi – 750 TL

Nasıl Kayıt Olabilirim ?

BANKA: TÜRK EKONOMİ BANKASI ŞUBE: KADIKÖY HASANPAŞA

HESAP ADI: BİLGE KARİYER KURUMLARI EĞİTİM DAN.YAY.DAĞ.ULUSLARARASI İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ

IBAN: TR16 0003 2000 0000 0017 4804 88

AÇIKLAMA : UZAKTAN EĞİTİM BEDELİ

DEKONTLAR : bilgeegitimkurumu@gmail.com adresine gönderilecektir.

İlgili Kişi : Selim GÜNEŞ (0216) 337 47 92

 

 

Ders Başlama Tarihi

4 MAYIS 2020 –

Dersler Hafta içi 19:30 – 21:30 arasında yapılacaktır.

Uzaktan Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bilge Uzaktan Eğitim Merkezine Nasıl Ulaşabilirim?

Buzem İletişim

E-Posta: bilgeegitimkurumu@gmail.com
Telefon: 0216 337 47 92 – 0543 612 98 03 – Kadıköy

Dersleri Nasıl İzleyebilirim?

Dersleri tüm web tarayacılarından izleyebilirsiniz.

Dersleri izlemek için internetim olmalı mı?

Evet. Buzem sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için profesyonel bir veritabını kullandığından dersleri izlemeniz için internetiniz olması gerekmektedir. Online Eğitimlerde ve Video Eğitimlerini izlerken internetiniz kotasız olmasını tavsiye ederiz.

Derslere katılım esnasında soru sorma?

Canlı ders sırasında ekranınızın sağ alt bölümünde bulunan sohbet kısmına aklınıza takılan tüm soruları anında sorabilirsiniz. Bunun dışında Eğitmenin Yetki vermesi durumunda sizde eğitmen gibi kamera ve mikrofonunuzu kullanarak, soru sorabilir, görüş belirtebilir ve aktif olarak destek verebilirsiniz. Kısaca sınıf ortamında gibi hissedebilirsiniz.

Canlı Katılım Nedir? Video Eğitim’den Farkları Nelerdir?

BUZEM’ de Online Eğitimlerimize canlı katılım, dersin yapıldığı zaman diliminde sisteme giriş yaparak derste interaktif olarak bulunmanız demektir. Dersin yapıldığı sırada sorularınızı sorabilirsiniz. Canlı katılım, eğitimin düzenli devam etmesi ve fayda sağlaması için önemlidir.

Video eğitimden farkı ise soru sora biliyor oluşunuz ve interaktif olarak orda bulunuyor oluşunuzdur.

7/24 Eğitim - Video Eğitim

Daha önceden işlenen dersleri, dilediğiniz gün ve saatte kayıttan izleyerek hiçbir ders ve konudan geri kalmıyorsunuz. O ders esnasında paylaşılan belge ve dökümanları indirebiliyorsunuz.

Dersler’ de Nasıl Kaynaklar Kullanılıyor?

BUZEM’ de kullanılan kaynaklar BİLGE Eğitim Kurumlarına ait yazılı ve basılı kitaplardır. Ders esnasında kullanılan belgeler size ücretsiz PDF olarak gönderilecektir. Dilerseniz bu dokümanların yanında kurumumuza ait olan kitaplar’dan temin edebilirsiniz.

Dersleri kimler anlatıyor?

BUZEM’de derslerinize Bilge Eğitim Kurumlarında Eğitmenlik yapan duayen eğitmenler girmektedir. Dilerseniz şubelerimize gelip tanışma fırsatı bulup fikir edinebilirsiniz.

Canlı Ders Davetiyeleri?

BUZEM’de canlı derslere katılım için mail adresinize gelen davetiyeleri kullanabilir yada Web Sitesinde bulunan kolay iletişim linklerinden sisteme giriş yaparak AJANDAM kısmından canlı olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Sistem Kullanımı Basit midir?

Evet. Buzem’de sistem kullanımı çok basittir. Bilge Eğitim Kurumları tarafından oluşturulan kullanıcı adı ve parolanızla sisteme giriş yaptıktan sonra Türkçe olan kullanım panelinden  kolaylıkla geçmişte yapılan ve canlı olan derslere katılım sağlayabilirsiniz.

Sistemi benim dışımda kimse kullanabilir mi?

BUZEM’ de kötü kullanımı engellemeye yönelik tedbirler bulunmaktadır. Sistemi kötüye kullanmanız durumda eğitimin iptal olacak derslere ve video eğitimlere katılım sağlayamayacaksınız. Bu sebepten Kullanıcı Adınız ve Parolanızı kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ederiz.

Kayıt Olmadan Derslere Katılma İmkanı Sunan
Tek Eğitim Kurumuyuzve bununla Gurur duyuyoruz.
nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilge Eğitim Kurumları olarak size daha iyi bir eğitim vermek amacıyla yandaki detaylı bilgi formunu doldurmanızı rica ederiz. Eğitim Danışmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

  • - Şube Seçiniz -
  • Kadıköy Bilge Eğitim Kurumları